Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sluníčka

Učitelky: Bc. Alena Šimáková, Marcela Trsková

 

Ve třídě je zapsáno 28 dětí, z toho 11 dívek a 17 chlapců. Věkové složení je následující: 14 dětí ve věku 2-3 roky a 14 dětí ve věku 3-4 roky. 7dětí mateřskou školu již navštěvovalo, 21 dětí přichází do školky nově. Všechny děti jsou přihlášeny na celodenní docházku.

Naše třída je třídou těch nejmenších. Budeme si především hrát a poznávat samy sebe. Učit se dodržovat společně nastolená pravidla, snažit se naučit základním sebeobslužným dovednostem, žít v kolektivu více dětí. K tomu, abychom to všechno zvládli, k nám do třídy nově přibude chůva, která nám se vším pomůže. A tak na všechny děti nebudou jen čtyři ruce, ale rukou šest.

Vy, rodiče, jste u nás vždycky vítání. Těšíme se, že vás blíže poznáme a také, že nám nabídnete vaše možnosti, jak bychom mohli poznávat blíže svět okolo nás. Ať už to bude ukázka vašeho zaměstnání nebo koníčků.

A ještě jeden úkol jsme si dali! Žít zdravě a navyknout si na zdravé životní návyky, které by nám měli dopomoci k zdravému růstu. Zapojíme se do projektu „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, kde budeme rozvíjet své pohybové dovednosti. Pro Vás máme také jeden úkol. Až budeme slavit naše narozeniny, rozmyslete si, prosím, co nám přinesete. Chtěli bychom omezit přísun bonbónů a pamlsků. Vždyť mlsat se dá i zdravě J. Jak to vymyslíte, je už na Vás.

 

Rubriky

Básničky, písničky

Příspěvků: 4

Aktuality z naší třídy

Příspěvků: 5