Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY

„BABIČKO, DĚDO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT,

UKAŽ MI, JAK SE TO DĚLÁ, POMŮŽU TI RÁD“

Dne 18.5. od 14.30 hodin

  • „Den rodiny" – TENTOKRÁT PŘEDNOSTNĚ URČEN PRO BABIČKY A DĚDY

Rádi bychom vás pozvali na společně strávené odpoledne, kdy si nejen můžete se svými vnoučaty užít soutěže a společné chvilky, ale zároveň se aktivně podílet na výrobě některých prvků do školní zahrady. Chtěli bychom využít zkušeností dědů a společnými silami vybudovat pocitový chodníček, hmyzí domeček, kompostér, velkou zahradní zvonkohru nebo budku pro ptáčky. Babičky si zase se svými vnoučátky mohou osadit květník, upéct koláčky či rohlíčky. Soutěžit budeme třeba v jízdě na kolečku, v běhu okolo školky a užijeme si spousty další zábavy. Nakonec si samozřejmě opečeme buřtíky. Každý si může vybrat, co je mu blízké. Veškerý materiál a nářadí dodáme my. Vy si přineste pouze dobrou náladu, chuť nám pomoci a buřtíky pro vás a vaše vnoučátka. Rádi uvidíme i rodiče, ale počítejte s omezeným prostorem. Proto bychom opravdu uvítali zejména prarodiče.  

Sraz ve 14.30hodin na hřišti u školky

 

 

 

 

Milí rodiče,

ráda bych Vás touto cestou informovala o provozu mateřské školy v době letních prázdnin.

V průběhu léta dojde k rozsáhlým stavebním úpravám jak školky, tak k přístavbě celého patra školy nad jídelnou a kuchyní. Z tohoto důvodu nebude po celou dobu letních prázdnin v provozu školní kuchyně. Ve školce dojde k přestavbě a rozšíření šatny v přízemí budovy a vybudování a propojení 4. třídy školky ze současných prostor školní družiny.

Proto se na vás opět obracíme s prosbou. Snažíme se Vám vyjít vstříc a zachovat provoz školky pro všechny ty, kteří nemají jiné řešení. Můžeme otevřít pouze třídu v 1. patře, a to ve velmi ztížených podmínkách. Vás ostatní bychom rádi požádali, abyste své děti z docházky v době letních prázdnin od 2. 7. – 13. 7. 2018 odhlásili.

Od 15. 7. – do 31. 8. 2018 bude mateřská škola uzavřena.

Věříme, že všechny změny povedou ke zlepšení podmínek vzdělávání a hlavně ke snížení počtu dětí ve třídách.

Archy pro přihlášení jsou ve vestibulu školky v přízemí. Poznamenejte tam, zda bude či nebude dítě chodit v době letních prázdnin.

Děkujeme za pochopení.

 

Duben

1.4.   Velikonoční pondělí

4.4.   zápis do ZŠ

12.4.   Divadlo Okýnko - "O Pomněnce, Vzpomněnce a Zapomněnce"

17.4.  Fotografování

26.4. Sladovna Písek - interaktivní výstava "Já, hrdina" (Berušky a                  všechny Kytičky), návštěva expozice "Mraveniště" (Berušky),                    návštěva   expozice "Hnízdo ilustrace" (Kytičky)

celodenní výlet, návrat kolem 13.30; rodiče zajistí oběd s sebou

http://www.sladovna.cz/cs/vystavy

30. 4. Čarodějnice v MŠ - výprava po čarodějnické stezce

 

 

Jídelní lístek

Jídelní lístek pro lichý týden

Jídelní lístek pro sudý týden